Przejdź do głównej zawartości

Kontakt&Współpraca

Kontakt:
Ada: adrianah@onet.pl
Clevleen: DoMa765@wp.pl
Blog: blogmiedzystronami@gmail.com

Recenzje pojawiają się również na:
lubimyczytać.pl
merlin.pl
empik.com
nakanapie.pl
matras.pl
gandalf.com.pl
granice.pl
bonito.pl
ravelo.pl


WSPÓŁPRACA:
Chętnie podejmę współpracę z wydawnictwem, autorem, portalem czy innym blogiem. Wystarczy napisać.

KILKA ZASAD:  
 • Wysłane mi egzemplarze recenzenckie automatycznie stają się moją własnością 
 • Zrecenzowanie książki nie powinno mi zająć dłużej niż miesiąc, jednak sporadycznie, z przyczyn losowych, może się zdarzyć, że będę potrzebowała więcej czasu. W takim przypadku zobowiązuję się powiadomić wydawnictwo o przedłużeniu terminu
 • Zastrzegam sobie prawo do negatywnej opinii
 • W zamian za zaufanie gwarantuję solidne i szczere zrecenzowanie książki. 

Wydawnictwa, z którymi współpracuje:

Komentarze

 1. Jakim cudem nawiązałaś współpracę z wydawnictwem, skoro Twój blog ma zaledwie dwa miesiące?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałam słabszy blog, który miał zaledwie 400 wyświetleń i miał współpracę. Wtedy ja miałam chyba z 1200-1300 wyświetleń, więc postanowiłam spróbować. Napisałam i się udało.
   Po za tym mam pytanie: widzisz jakiś problem w tym, że mam współpracę?
   Bo ja nie widzę i nie wiem co w tym złego.
   Pozdrawiam.

   Usuń
  2. Ja nawiązałam współpracę po miesiącu blogowania. Nie widzę w tym żadnego problemu.

   Pozdrawiam ;)
   czytanienaszymzyciem.blogspot.com

   Usuń
  3. Ja też tak po miesiącu nawiązałam.
   Również pozdrawiam.

   Usuń
  4. Należy raczej pogratulować, a nie naskakiwać :D

   Usuń
 2. Gratuluję współpracy. Masz naprawdę super blog. Oczywiście obserwuję ;)
  Pozdrawiam i życzę powodzenia. Trzymaj się

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Jakub Ćwiek - "Grimm City. Wilk!" [Ada]

Gdy po raz pierwszy zobaczyłam książkę w zapowiedziach, nie byłam do niej przekonana. Jakaś część mnie podpowiadała mi, że to raczej nie dla mnie.  Jednak po jakimś czasie doszłam do wniosku, iż warto dać tej powieści szansę, toteż postanowiłam ją przeczytać. Czy tego żałuję? 
Ponura, spowita obłokami tłustej czerni metropolia to miejsce, gdzie o sprawiedliwość równie trudno, co o bezchmurne niebo. Zbudowane na ciele olbrzyma,napędzane jego smolistą krwią i odłamkami węglowego serca trwało w dawno ustalonym porządku. Do teraz. Na przestępczą scenę wkracza właśnie bezkompromisowo Nowy Gracz, a oficer policji Wolf zostaje brutalnie zamordowany we własnym domu. Czy te fakty się łączą? I czy czerwony płaszcz z kapturem zaobserwowany u głównej podejrzanej w sprawie zabójstwa czyni ze sprawy zbrodnię na tle religijnym?
Jakub Ćwiek tym razem funduje nam gorzki brutalny kryminał noir w niezwykłym świecie inspirowanym amerykańskim podziemiem przestępczym lat dwudziestych i trzydziestych. W mieśc…

Emily Bronte - "Wichrowe Wzgórza" [Clevleen]

Jeżeli tylko napotykam na recenzje tej książki, zawsze są one pozytywne. Nic więc dziwnego, że w końcu postanowiłam po nią sięgnąć, chociaż wciąż miałam mieszane uczucia. Z jednej strony zachęcały mnie pozytywne opinie i cudowna okładka, z drugiej zaś był wiek utworu oraz tematyka. Jednak postanowiłam się przełamać. Czy żałuję? Czy naprawdę jest tak dobra jak wszyscy piszą?

Mały chłopiec, Heathcliff, jako osierocone dziecko trafia do domu Earnshawów. Wychowując się w tej zamożnej rodzinie, obdarza odwzajemnioną miłością Katarzynę, córkę swoich przybranych rodziców. Prześladowany przez przyszłego dziedzica Hindleya, poznaje też smak nienawiści. Gdy przekonuje się, że konwenanse mogą pokonać nawet najsilniejszą miłość, znika na trzy lata, aby powrócić jako dysponujący fortuną niewiadomego pochodzenia, demoniczny i bezwzględny mściciel. Od tego momentu nikomu w rodzinie nie będzie łatwo znaleźć własne szczęście.
Opisz brzmi intrygująco.  Jednak po tej książce, tak wychwalanej pr…

Przedpremierowo: Amie Kaufman i Meagan Spooner - "W sercu światła" [Ada]

Niedawno na blogu pojawiła się recenzja drugiego tomu trylogii Starbound. Recenzję możecie znaleźć TUTAJ. Po przewróceniu ostatniej strony tej książki, miałam nadzieję, że w ostatniej części znajdę odpowiedzi na pytania, które ciągle plątały mi się w głowie po przeczytaniu dwóch poprzednich książek. Czy rzeczy, które pozostały dla mnie zagadką, zostały wyjaśnione w kończących tę serię kartkach? Czy powieść okazała się również ciekawa jak jej poprzedniczki? Czy poleciłabym Wam tę trylogię?

Głównym celem Sofii jest zemsta na korporacji LaRoux Industries, którą obwinia o śmierć ojca. Dziewczyna znajduje się na Koryncie, w celu spotkania się z pewną osobą, która może pomóc jej w tej sprawie. Nie wszystko jednak idzie po myśli Sofii, a przebieg wydarzeń niespodziewanie się zmienia, przez co dziewczyna jej zmuszona uciekać. Na swojej drodze spotkała Gideona, z którym połączyła siły. Okazało się, że mają tego samego wroga, nie darzą się jednak wzajemnie zaufaniem, które podczas współpracy je…